Telefon og e-postliste


.
Nordlandsnett
Frost Kraftentreprenør
  • Alexander Helstad

    Teamleder Prosjekt / faglig ansvarlig
  • Arbeidsoppgaver: Ansvarlig for prosjektutførelse på distribusjon og regionalnett
  • Direktenr: 75545037
  • Mobilnr: 41428951
  • E-post: alexander.helstad@frostkraft.no
  • Arne Henriksen

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Nødstrømaggregat Kontroller av nettanlegg Driftoppgaver
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 95911046
  • E-post: arne.henriksen@nordlandsnett.no
  • Arnstein Melle

    Rådgiver
  • Arbeidsoppgaver: Beredskapsplaner, ROS-analyser, KDS stedfortreder
  • Direktenr: 75545064
  • Mobilnr: 48145742
  • E-post: arnstein.melle@nordlandsnett.no
  • Bjørn Bjørstad Pedersen

    Sivilingeniør
  • Arbeidsoppgaver: Utredninger Nettanalyser og Nettariffer
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 95946132
  • E-post: bjorn.b.pedersen@nordlandsnett.no
  • Carl-Andre Larsen

    Teknisk assistent
  • Arbeidsoppgaver: Påvisning, innmåling
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 41565370
  • E-post: calle.larsen@frostkraft.no
  • Erlend Hansten

    Sonesjef Gildeskål og Beiarn
  • Arbeidsoppgaver: Nettdrift og nettutbygging
  • Direktenr: 75545032
  • Mobilnr: 90529281
  • E-post: erlend.hansten@nordlandsnett.no
  • Erlend Riise Engen

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging distribusjons-/regionalnett
  • Direktenr: 75545086
  • Mobilnr: 99273317
  • E-post: erlend.riise.engen@frostkraft.no
  • Espen Opli

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Energimåling AMS
  • Direktenr: 75545068
  • Mobilnr: 95253688
  • E-post: espen.opli@nordl
  • Frank Medås

    Ingeniør
  • Arbeidsoppgaver: Vedlikehold- Investering Stasjoner
  • Direktenr: 75549257
  • Mobilnr: 90952408
  • E-post: frank.medas@nordlandsnett.no
  • Fredrik Hjemaas

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging distribusjons-/regionalnett
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 41129158
  • E-post: fredrik.hjemaas@frostkraft.no
  • Gard Johansen

    Ingeniør
  • Arbeidsoppgaver: Vedlikehold av Nett, Skogrydding, Elektromagnetiske felt, Nettutbygging
  • Direktenr: 75545016
  • Mobilnr: 95918286
  • E-post: gard.johansen@nordlandsnett.no
  • Geir Tore Wold

    Rådgiver marked
  • Arbeidsoppgaver: Sponsoravtaler, web og intranett
  • Direktenr: 75545119
  • Mobilnr: 97060337
  • E-post: geir.tore.wold@bodoenergi.no
  • Geir Tore Wold

    Rådgiver kraftsalg
  • Arbeidsoppgaver: Salg, kundeservice, web, facebook
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 970 60 337
  • E-post: geir.tore.wold@bodoenergi.no
  • Hans Vidar Torbergsen

    Leder Distribusjonsnett
  • Arbeidsoppgaver: Fjernstyring, Leveringskvalitet og Radiosamband
  • Direktenr: 75545142
  • Mobilnr: 91539344
  • E-post: hans.vidar.torbergsen@nordlandsnett.no
  • Henning Enge

    Overmontør
  • Arbeidsoppgaver: Stasjoner og Stasjonsanlegg
  • Direktenr: 75549260
  • Mobilnr: 90543604
  • E-post: henning.enge@nordlandsnett.no
  • Henrik Wold

    Driftskoordinator
  • Arbeidsoppgaver: Drift, nettmeldinger, byggestrøm, lærlinger
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 41676788
  • E-post: henrik.wold@frostkraft.no
  • Kent R. Hüttepohl

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Stasjonsanlegg 132- og 66kv, kontrollanlegg, fjernstyring
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 45666492
  • E-post: kent.huttepohl@nordlandsnett.no
  • Lisbeth Karlsen

    Teamleder gatelys
  • Arbeidsoppgaver: Gatelysdrift og vedlikehold
  • Direktenr: 75545173
  • Mobilnr: 95172765
  • E-post: lisbeth.karlsen@frostkraft.no
  • Magnus Storå

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging distribusjons-/regionalnett
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 48108871
  • E-post: magnus.stora@frostkraft.no
  • Mats Erik Vikholt

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging distribusjons-/regionalnett
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 95200814
  • E-post: mats.erik.vikholt@frostkraft.no
  • Morten Nygård

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Telemetri, Fjernstyring og Kommunikasjon
  • Direktenr: 75549254
  • Mobilnr: 41200212
  • E-post: morten.nygaard@nordlandsnett.no
  • Olav Vedal

    Teleingeniør
  • Arbeidsoppgaver: Telemetri, Fjernstyring og Kommunikasjon
  • Direktenr: 75549255
  • Mobilnr: 47858639
  • E-post: olav.vedal@nordlandsnett.no
  • Ragnar Johnsen

    Leder divisjon plan
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging. Kontaktperson anbud/tilbud
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 91560716
  • E-post: ragnar.johnsen@frostkraft.no
  • Ragnar Ofstad

    Ingeniør
  • Arbeidsoppgaver: Meldingsbehandling, Energimåling, Jordfeil
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 97085892
  • E-post: ragnar.ofstad@nordlandsnett.no
  • Roger Randulf

    Rådgiver DLE
  • Arbeidsoppgaver: Tilsyn av bolig og næringsbygg
  • Direktenr: 75545132
  • Mobilnr: 97664061
  • E-post: roger.randulf@nordlandsnett.no
  • Rolf Støver

    Rådgiver - kunde
  • Arbeidsoppgaver: Avregning, Fakturering, Innfordring
  • Direktenr: 75545106
  • Mobilnr: 94829098
  • E-post: rolf.stover@nordlandsnett.no
  • Svein Bøe

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Meldingsbehandling
  • Direktenr: 75545093
  • Mobilnr: 97060335
  • E-post: svein.boe@nordlandsnett.no
  • Tarjei Benum Solvang

    Sivilingeniør Nettutredninger
  • Arbeidsoppgaver: Nettutvikling og AMS
  • Direktenr: 75545128
  • Mobilnr: 95982694
  • E-post: tarjei.solvang@nordlandsnett.no
  • Terje Sagvik

    Prosjektleder
  • Arbeidsoppgaver: Planlegging/prosjektoppfølging, Sjøkabelanlegg
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 95730456
  • E-post: terje.sagvik@nordlandsnett.no
  • Thor Magne Hoff

    Sonesjef Rødøy, Lurøy og Træna
  • Arbeidsoppgaver: Nettdrift og nettutbygging
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 91706783
  • E-post: thor.magne.hoff@nordlandsnett.no
  • Tore Knutsen

    Ingeniør
  • Arbeidsoppgaver: DLE, Planlegging, Anleggsbidrag, Gravemeldinger
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 90552902
  • E-post: tore.knutsen@nordlandsnett.no
  • Trond Esben Nilssen

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering/planlegging distribusjons-/regionalnett
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 91695637
  • E-post: trond.esben.nilssen@frostkraft.no
  • Trond Nilssen

    Tilsynsingeniør
  • Arbeidsoppgaver:
  • Direktenr: 75545127
  • Mobilnr: 97102414
  • E-post: trond.ni@frostkraft.no
  • Trygve Bent Johansen

    Prosjektleder plan/prosjekt
  • Arbeidsoppgaver: Prosjektering i distribusjons-og regionalnett
  • Direktenr:
  • Mobilnr: 91888036
  • E-post: trygve-bent.johansen@frostkraft.no
  • Unn Anita Johansen

    Rådgiver kunde
  • Arbeidsoppgaver: Avregning, Fakturering, Innfordring
  • Direktenr: 7554545066
  • Mobilnr:
  • E-post: unna.johansen@bodoenergi.no
  • Øystein Megård

    Tekniker
  • Arbeidsoppgaver: Vedlikehold- Invistering Linje/Kabel
  • Direktenr: 75549258
  • Mobilnr: 48039371
  • E-post: oystein.megard@nordlandsnett.no